Neocomuniştii din PSD şi fondurile europene
miercuri, iulie 1, 2009 9:46
Politrucii din PSD (mulţi foşti bolşevici notorii sau foşti securişti) nu scapă nici o ocazie pentru a dovedi că România este o imensă mahala, în care contează doar să ai gura mare. Deşi au miniştrii în guvernul României care ar trebui să pună în mişcare mecanismele atragerii fondurilor europene, “specialiştii” pesedişti sunt tari doar la televizor, atunci când se ceartă cu cine le mai iese în cale. Proiectele nu apar din senin, iar prin România nu [...]
Citeste mai mult...








