Continuă teroarea bolşevică în Basarabia
luni, iulie 13, 2009 6:25
Se pare că regimul criminal Voronin, precum regimul la fel de criminal al lui Putin, vede în orice cetăţean implicat în activităţi străine minciunii bolşevice un “duşman al poporului”. Consecinţa: românii de dincolo de Prut sunt terorizaţi în continuare de un regim criminal. Iar suferinţele acestor oameni sunt ignorate de “popularul” Barack Obama. Reacţia anemică a SUA după evenimentele din 7 aprilie arată doar complicitatea la crimă a unei administraţii americane [...]
Citeste mai mult...







