Cu ce se mai ocupă Biserica Ortodoxă, de când o parte dintre slujitorii ei nu mai toarnă la securitate
joi, februarie 5, 2009 14:25
În timp ce România traversează o criză morală fără precedent, mai ales din vina bisericii majoritare, vorbim de Biserica Ortodoxă, care nu întreprinde nimic semnificativ pentru a îndrepta această stare de lucruri, preoţii se ţin de mitinguri împotriva cipurilor.
“Noile paşapoarte cu cip biometric sunt lucrarea diavolului” afirmă ei alături de alţi rătăciţi, fără alte preocupări în această perioadă. Aşa o fi, [...]
Citeste mai mult...








