Adrian Năstase lua şpăgi cu ajutorul poliţiştilor
joi, ianuarie 8, 2009 18:26
Guvernul Năstase lua şpăgi cu ajutorul poliţiştilor. Mai exact cu ajutorul cuplurilor de poliţişti. Azi vă prezentăm cel mai celebru astfel de cuplu: “poliţistul bun şi poliţistul rău”. În rolul poliţistului bun joacă Liana Iacob, iar în cel al răului a fost distribuit Sorin Teşu. Împreună, aceştia au negociat ditamai şpăgălăul de 2,5 milioane de dolari.
Pentru cei care nu mai ştiu cum se fura pe vremea lui Năstase (hă, hă, ce glumă bună, cum ar putea uita cineva aşa ceva?!), [...]
Citeste mai mult...








