Unii violează în Italia, deoarece autorităţile din România sunt castrate la ele acasă
vineri, ianuarie 30, 2009 18:09
O ţară exportă infractori formându-i în prealabil. Trăind într-o cloacă de imoralitate în România, uşor ajungi infractor în Italia. Iar acolo oamenii legii chiar îşi fac treaba. Iar cetăţenii italieni chiar au conştiinţă civică şi sunt revoltaţi de ce se întâmpla rau la ei în ţară.
Nu este cazul cu cetăţenii, dar mai ales autorităţile din România. Pe aici, poliţiştii, procurorii, judecătorii şi toată tagma colcăie de corupţie, incompetenţă sau delăsare. La aceasta se [...]
Citeste mai mult...








