Justiţia era hipercoruptă în Guvernarea Tăriceanu
duminică, ianuarie 11, 2009 18:15
Lidia Bărbulescu a fost în perioada 2007 – 2009 preşedintele CSM.
Când Membrii Consiliului Superior al Magistraturii au ales-o pe Lidia Bărbulescu preşedinte, s-au gândit că nimeni nu poate să le protejeze mai bine interesele de familie. Şi ştim de ce au gândit aşa. Pentru că Bărbuleasca a fost în stare să ciupească chiar legea pentru fiică-sa, şi asta numai pentru ca să o scape de traumatizanta experienţă de a pune mâna pe carte. [...]
Citeste mai mult...








