USLamiștii, ucigașii dreptății în România
joi, martie 28, 2013 22:03
Este un fapt evident că România a juns raiul infractorilor. Și nu este vorba numai de politicienii corupți, gen Cătălin Voicu, pe care-i protejează imunitatea, influența și banii, plus niște judecători corupți, ci de majoritatea românașilor. Spun aceasta și doarece, dacă nu stiați, de exemplu, doar 20% dintre amenzile de circulație sunt plătite, restul nu (și România vrea în spațiul Shengen, hă, hă, hă).
Adică se plătește o amendă din cinci, dar bizonul mioritic vrea spitale moderne, drumuri bune [...]
Citeste mai mult...








